Piegāde


SIDRABIŅU gaļas un desu bode un  LEMBUŽU alus

BEZMAKSAS PIEGĀDE! *

Piegāde līdz Tavam durvju slieksnim!

Rūpējoties par Tavu komfortu un labsajūtu, kā arī drošību, veselību, organizējam izvēlēto gaļas izstrādājumu, kūpinājumu, kulinārijas izstrādājumu un dzērienu piegādi līdz Tavam durvju slieksnim.

PIEGĀDES MARŠRUTI UN DIENAS

KATRU OTRO TREŠDIENU:  Lāde - Limbaži - Umurga - Pociems - Puikule - Aloja - Ungurpils - Staicele - Ainaži - Kuiviži - Vecsalaca - Salacgrīva
   ** Pasūtījums jāveic līdz otrdienas pulksten 16:00
KATRU OTRO CETURTDIENU:  Salacgrīva - Kuiviži - Ainaži - Vecsalaca 
   ** Pasūtījums jāveic līdz trešdienas pulksten 16:00

* BEZMAKSAS piegāde attiecas uz konkrēto dienu konkrētajiem maršrutiem. Pārējās piegādes un to izmaksas lūgums saskaņot individuāli pa tālruni +371 26666612.
** Lūgums pasūtījumus veikt līdz konkrētā maršruta norādītajam laikam, lai mēs varētu paspēt tos apstrādāt un sakomplektēt.
*** Lai saņemtu LEMBUŽU alus un Āboļlāse Pepiņš pasūtījumu Jums ir jābūt sasniegušam 18 gadu vecumu un saņemot pasūtījumu obligāti jāuzrāda ID karte vai pase, pretējā gadījumā, neskatoties uz to, ka būsiet jau veicis apmaksu, pasūtījums Jums netiks izsniegts.
 
Neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūdzam sazinieties ar mūsu uzņēmuma pārstāvi pa tel. nr.: +371 26666612 vai raksti krogssidrabini@inbox.lv


SIDRABIŅU piegādes ēdieni un LEMBUŽU alus******

BEZMAKSAS PIEGĀDE! ****

Tūja - Liepupe - Zaķi - Dunte - Kursīši - Vārzas

Katru dienu no 12:00 līdz 14:00 un no 18:00 līdz 20:00
***** Pasūtījums uz dienas pirmo piegādi jāveic līdz pulksten 11:00, uz otro dienas piegādi līdz pulksten 16:00

Ja esi izsalcis un nevēlies pamest savās mājas - veic pasūtījumu un mēs piegādāsim:
- Tevis izvēlēto gardo maltīti no SIDRABIŅU kroga piegādes ēdieniem (pagaidām menu vari aplūkot facebook.com/KrogsSidrabini sadaļā menu, bet drīz būs pieejama arī šeit);
- pēc Taviem ieskatiem papildināsim to ar kādu no LEMBUŽU aliem vai atspirdzinošu bezalkoholisku dzērienu;
- kūpinājumi un desas no SIDRABIŅU desu un gaļas bodes;
- šašliku, grilgaļu vai siļķi kažokā.

Piegādes maksas un nosacījumi:*******

  • bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50,00uer
  • pasūtījumam summā no 15,00 - 49,99eur piegādes maksa 5,00eur
  • pasūtījumiem līdz 15,00eur piegādes maksa 10,00eur


**** Bezmaksas piegāde ir pasūtījumiem virs 50,00eur***** Lūgums pasūtījumus veikt līdz konkrētās piegādes norādītajam laikam, lai mēs varētu paspēt priekš Jums to sagatavot!
****** Lai saņemtu LEMBUŽU alus un Āboļlāse Pepiņš pasūtījumu Jums ir jābūt sasniegušam 18 gadu vecumu un saņemot pasūtījumu obligāti jāuzrāda ID karte vai pase, pretējā gadījumā, neskatoties uz to, ka būsiet jau veicis apmaksu, pasūtījums Jums netiks izsniegts.
******* Piegādes noteikumi un maksa attiecas tikai uz norādīto maršrutu un tajā norādītajiem apkārtnes ciemiem un tiem pieguļošajām saimniecībām.

Pārējās piegādes un to izmaksas uz tuvākām un tālākām vietām, kas nav vairāk kā 13km rādiusā ap "Sidrabiņiem" un to izmaksas lūgums saskaņot individuāli pa tālruni 26666612.
Neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūdzam sazinieties ar mūsu uzņēmuma pārstāvi pa tel. nr.: +371 26666612

Pirkumu grozs